2005 yılında başlayıp ve 14 yıl boyunca Türkiye’nin birçok ilinde Devlet - Özel Hastanelerle ve Kurumsal Firmalarla Sağlık Meslek Yüksek Okulları ve Sağlık Meslek Liseleri ile sürdürdüğümüz hastane tekstili ve iş kıyafetleri işini 2019 yılında İstanbul Hastane Tekstili ve İş Kıyafetleri adı altında taçlandırdık.

 

Çünkü;

 

Her şeyden önce…

"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."

Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. İstanbul Hastane Tekstili ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

 

"İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz."

Belki bir çok firmanın yapmadığı kadar çok kurumsal model tasarımı gibi konularda sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir model olacak şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

"Kurumların istekleri doğrultusunda çalışıyoruz."

Diğer tekstil firmalarından farklı olarak hemen hemen tüm modellerimiz kurumlarımızın isteklerine göre tasarım, numune çalışması yapılarak üretime geçilmektedir.

"Bahane değil çözüm üretiyoruz."

Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı kurumun işlerini aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu işleri yürütürken "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.

 

Elbette İstanbul Hastane Tekstili firmasını farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden "farklı" olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

Zamanınız olduğunda tanışmak için randevunuzu bekliyoruz...